Bref

Nečekané příběhy z toalet

V barech a klubech není toaleta jen místem, kde si můžete ulevit. Kromě toho tu totiž lidé i navazují kontakty, odpočívají, ujišťují se, že stále vypadají skvěle, a překvapivě často se také schovávají! Chtěli jsme zjistit více o tom, co se děje na toaletách pozdě v noci, takže jsme vyrazili do oblíbeného baru a tanečního klubu v Mnichově a požádali některé zaměstnance a zákazníky, aby se nám svěřili se svými nejvtipnějšími nebo nejpodivnějšími zážitky z nočních toalet.

A výsledek nás nezklamal! Téměř všichni dotázaní si vzpomněli na nějakou historku a vypadalo to, že mnoho nejdůležitějších chvil jejich večerů s přáteli se odehrálo právě na toaletách. Tady jsou některé z těch slušnějších.

1. Úkryt

Dokážete si představit, že je vaše rande tak hrozné, že se schováte na toaletu a nedokážete se přinutit jít zpět? Právě to se stalo Judy. Po 6 minutách rande domluveného online jí došlo, že její protějšek je zvíře, a musela utéct. „Po 6 minutách mi začal vyprávět, jak byl jednou na večírku se 3 nahými dívkami v sauně, a potom už to šlo jenom z kopce.“ Schovaná na dámských toaletách si zavolala taxi a napsala kamarádce. Tu zprávu měla pořád v mobilu:

„Zavolala jsem si taxi z toalety“

„Nemůžu se tam vrátit“

Psaní zprávy na telefonu.

2.  Sem nebo tam

V pozdních nočních hodinách jsme někdy trochu zmatení, ztratíme orientaci a přepadne nás panika. Vera nám vyprávěla, jak šla jednou uprostřed noci na toaletu a zůstala uvězněná – nebo si to aspoň myslela…

Po návštěvě toalety chtěla Vera odejít, a tak zatlačila na dveře kabinky, ty ale nepovolily – byly pevně zamknuté. Kopala do nich a bušila, ale ani se nepohnuly. Že by ji někdo schválně zamknul? V panice začala vylézat z kabinky a snažila se protáhnout úzkou mezerou mezi vrchem kabinky a stropem. Mezitím přišla na toalety další dívka a vešla přímo do Veřiny kabinky. Když si všimla, jak nad ní nejistě visí, vyjekla leknutím. Ukázalo se, že dveře nebyly zamknuté, jen se otevíraly směrem dovnitř, ne ven!

3. Případ zmizelých kalhot

Matt nám vyprávěl, jak jeden velmi opilý zákazník vešel na toaletu a asi za půl minuty se vrátil bez kalhot. Jeho přátelé si z něj dělali pořádnou legraci, ale jemu trvalo několik minut, než si svou prekérní situaci uvědomil. Když mu to došlo, nevěděl, jak se to stalo. Kalhoty se navíc i přes důkladné prohledání klubu všemi přítomnými nepodařilo nalézt. Nešťastník bez kalhot se musel vyplížit do taxíku a uhánět domů.

Prázdné džíny.

4. Osud nezná hranice

Sandra nám vyprávěla, jak se na toaletě seznámila se svým manželem. Měla zrovna rande domluvené na internetu a nevypadalo to moc růžově, zároveň ale pokukovala po muži svých snů od vedlejšího stolu. Když se zvedl a šel pryč, myslela si, že úplně odchází, a vydala se za ním v přesvědčení, že je to muž právě pro ni. Ukázalo se, že šel jen na toaletu. Sandra už ale byla v ráži, a tak odhodila zábrany, vstoupila za ním na pánskou toaletu a vedle umyvadla se mu představila. Dnes jsou svoji a mají dvě děti – a původní nápadník zmizel v propadlišti dějin.

5. Usnul v nejlepším

Každý z nás si asi na toaletě párkrát v životě zdříml, ale představte si strávit tam celou noc. To se stalo Matthewovi, se kterým jsme se seznámili. Tvrdí, že ho v klubu probudila až uklízečka v 10 ráno dalšího dne! Tomu říkáme tvrdé spaní.

Muž usnul na toaletě.

6. Rande na kolotoči

Jeden noční pták nám tvrdil, že slyšel příběh o jednom zmateném muži, který se vydal na rande do otočné restaurace. Zrovna když obdivoval výhled z televizní věže, pocítil volání přírody, a tak utíkal na toaletu. Když se vrátil, zaplul zpět na své místo, aniž by si uvědomil, že zatímco jeho toaleta byla stále na stejném místě, restaurace se mezitím otočila. Byl poněkud v rozpacích, když zjistil, že blondýna, k níž si přisedl, nebyla ta stejná, se kterou seděl na začátku – ta už se nacházela na druhé straně restaurace!

7. Co se skrývá v temných hlubinách

Spoustě lidí něco upadlo do toalety. Děje se to překvapivě často, obzvlášť s telefony v barech a klubech, kde lidé často volají nebo píší SMS na toaletě. Většina lidí si ale svou chybu ihned uvědomí. Andy nám sdělil, že za 5 let, co pracuje za barem, našly uklízečky v toaletách a okolo nich několik telefonů a spoustu šperků. Nejvíce šokující asi bylo, když prý uklízečka našla v záchodové míse klíčky od auta – a auto, ke kterému patřily, stálo zaparkované venku! Dotyčnému zákazníkovi trvalo celý den, než si pro ně zkroušeně přišel.

Klíčky od auta na stole.

Příběhy z toalet…
V barech a klubech není toaleta jen místem, kde si můžete ulevit. Kromě toho tu totiž lidé i navazují kontakty, odpočívají, ujišťují se, že stále vypadají skvěle, a překvapivě často se také schovávají!