Bref

Rychle a čistě: závěsný WC čistič

Nepáchne nám toaleta? Není špinavá? Vyčistil ji někdo v poslední době? Přijde někdo večer na návštěvu? To jsou otázky, na které dobrý závěsný čistič dokáže odpovědět za vás! (Dobře, možná až na tu poslední.) Úkolem závěsných WC čističů je zajistit, aby vaše toaleta zůstala mezi jednotlivými čištěními čistá a svěží, protože s každým spláchnutím dochází k malému čištění. Takže pokud opravdu čekáte návštěvu, nemusíte se kvůli toaletě cítit v rozpacích.

Dobrý závěsný čistič chrání proti katastrofě a zajišťuje, aby byla vždy dodržena minimální úroveň hygieny. Umožní vám uvolnit se a udělat to, co s toaletou opravdu chcete: zapomenout na ni.

Co je závěsný čistič?

Závěsný WC čistič je téměř stejně revoluční jako samotná splachovací toaleta a v oblasti hygieny a čistoty má od svého vynalezení v polovině 60. let minulého století zásadní vliv. Je to tak jednoduchá pomůcka, která přitom zajišťuje hygienu našich toalet, šetří spoustu času a úsilí vynaloženého na drhnutí skvrn a možná i zachránila pár manželství! Největší výhoda závěsného WC čističe je pohodlí. Nejen, že šetří čas strávený čištěním, ale zároveň také osvěžuje záchodovou mísu a udržuje svěží vůni kolem toalety – to vše v jedné dostupné pomůcce. 

Závěsný WC čistič Bref Power Activ.

Co dělá závěsný WC čistič?

Závěsný WC čistič vykonává hned několik funkcí. Nejnovější Závěsný WC čistič Bref Power Aktiv působí při každém spláchnutí čtyřnásobným účinkem.

  1. Bojuje s nečistotami a čistí toaletu.
  2. Zabraňuje hromadění vodního kamene a hnědých skvrn v záchodové míse.
  3. Zajišťuje, aby byla toaleta hygienická.
  4. Uvolňuje ve vaší koupelně svěží vůni.

Díky závěsným WC čističům Bref Color Water se tento čtyřnásobný účinek projevuje i mezi spláchnutími. Stručně řečeno, závěsné čističe udržují na toaletě stálou úroveň hygieny a svěžesti, což znamená méně čištění a méně starostí o toaletu.

Z jakých typů závěsných WC čističů si mohu vybrat?

Závěsné WC čističe jsou pevné bloky, které obsahují čisticí přípravek. Zavěšují se pod okraj toalety pomocí pružného plastového držáku, který se přichytí k okraji mísy a drží bloky na místě. Bloky se postupem času rozpouštějí, při spláchnutí toalety vypouštějí do vody aktivní přípravky a starají se tak o udržování požadované míry hygieny. Vyrábějí se v mnoha formách, například produkt Bref Power Aktiv má čtyři samostatné bloky upevněné v plastové klícce. Toto multifunkční zařízení není jen silný čisticí prostředek, ale také dobře vypadá a jeho jasné barvy si oblíbili spotřebitelé po celém světě.

Velmi podobné jsou tekuté závěsné WC čističe, které mají téměř stejnou funkci. Také spojují hygienu a čištění a vydávají vůni, která vaši toaletu provoní svěžestí. V případě produktu Bref Duo Aktiv se jedná o dvě samostatné přihrádky, které tyto funkce provádí v páru.

Jak nainstalovat závěsný WC čistič

Základní instalace závěsného WC čističe je snadná – stačí roztáhnout dlouhou plastovou úchytku, umístit zařízení tam, kde je chcete mít, a nechat úchytku zacvaknout kolem horního okraje mísy. Stojí ale za to vyzkoušet, jaká poloha je pro zařízení nejvhodnější. Je důležité, aby zařízení viselo vodorovně a aby byly všechny části při spláchnutí vystaveny zhruba stejnému množství vody. Všechny bloky tak budou moci pracovat co nejúčinněji a všechny budou ubývat stejným tempem. Nejlepší poloha pro závěsný WC čistič závisí na typu toalety, ale obecně platí, že většina toalet splachuje více v zadní části mísy, přímo naproti nádržce. Právě tam byste měli umístit závěsný čistič, protože jím bude proudit největší množství vody a bude nejúčinnější.

Instalace závěsného WC čističe.
Instalace závěsného WC čističe.

Kdy je čas závěsný WC čistič vyměnit?

Závěsné WC čističe Bref jsou navrženy tak, aby vydržely 250 spláchnutí, což znamená zhruba 4 týdny používání. Můžete ale sami kontrolovat, kdy se bloky rozpustí a je čas na výměnu.

O nabídce produktů Bref

Můžete si vybrat z široké nabídky závěsných WC čističů Bref podle funkcí, které jsou pro vás nejdůležitější, a vůní, které upřednostňujete. Hoďte starosti o toaletu za hlavu a vyberte si ten nejlepší závěsný WC čistič pro sebe i svoji domácnost. Klikněte sem a prohlédněte si celou nabídku.

Domácnosti, které jsou v jednom kole, se nechtějí zabývat čištěním toalet! Zjistěte, jak zařídit, aby se vaše toaleta starala o sebe sama – díky závěsnému WC čističi.