Bref

Váš kompletní průvodce vůněmi do koupelny

V oblasti čistoty toalety je vůně velice důležitým faktorem. Výběr typu vůně hraje významnou roli zejména v místnostech, kde se může často vyskytovat zápach. Vůně vaší koupelny má vliv na vůni celé domácnosti. Ujistěte se tedy, že máte vůni vašeho domova pod kontrolou.

Koupelnové vůně by měly být vybírány tak, aby byly příjemné, nikterak výrazné a v ideální případě, aby se hodily do celkového stylu místnosti. Jak vybrat tu pravou vůni? Sestavili jsme několik různých variant vůní, které vyhovují všem chutím, všem stylům a všem příležitostem.

Alpská svěžest

Ideální vůně pro jarní období. Tato vůně přinese do vaší koupelny borovicovou vůni s nádechem alpských vrcholů. Dodejte své koupelně opravdový borovicový dekor. Po aplikaci borovicového WC bloku od značky Bref vylepšete ještě koupenu například borovicovou kůrou nebo šiškami. I samotné jehličí z borovice hodně osvěží celou koupelnu. Kombinace borovicových doplňků a vůně okouzlí nejednu návštěvu. Aroma borovice se hodí zejména k severskému stylu. Dřevěné motivy v koupelně k této vůni přímo vybízejí.

Vůně borovice.

Vůně oceánu

Pokud jste milovníci sportu, tak jistě v koupelně oceníte svěžest oceánu, která vás vybičuje k ještě lepším výkonům. Svěžest oceánu přispívá k regeneraci a motivuje ke sportovním aktivitám. Vyzkoušejte Bref Color Aktiv a nechte svěžest oceánu proniknout do celé vaší koupelny. Pro posílení efektu si můžete zakoupit některé toaletní potřeby s podobnou vůní, jako například mýdlo, šampon nebo různé deodoranty. Svěžest oceánu se hodí do každé moderní koupelny. A pokud ještě navíc máte v interiéru modré doplňky, tak již není co řešit.

Modrá koupelna.

Okvětní listy růže

Pokud je pro vás koupelna místem pro klid a relaxaci, pak je pro vás ideální lehká květinová vůně. Dlouhá koupel, dobrá kniha a relax – pro mnohé je toto nezbytná forma odpočinku. V ideálním případě celou atmosféru doplňuje vůně pár vonných svíček, parfémů a olejů. Někteří se neobejdou bez domacího, vlastnoručně vyrobeného vonného oleje a sušených okvětních lístků. Jako vhodný doplněk v tomto případě doporučujeme Bref Power Aktiv Flower Blossom. Květinové parfémy se obecně hodí k viktoriánském stylu. Pokud máte slabost pro zdobený a často i polstrovaný nábytek, pak by měla být květinová vůně vaší jasnou volbou.

Růže v koupelně.

Vůně citrusů

Energické a zábavné: vůně čerstvého ovoce dodá energii a naladí příjemnou atmosféru. Takto příjemná vůně se pozitivně projeví i na vaší aktivitě a chuti zažít něco nového. S Brefem Scent Switch získáte dvě měnící se vůně v jednom WC bloku. Tím dosáhnete jedinečného osvěžení toalety při každém spláchnutí. K dynamickým vůním se hodí výrazně barevné doplňky. Pořiďte si tedy například barevná mýdla pro větší efekt. Citrusové vůně se skvěle hodí do pestrobarevných koupelen.

Moderní koupelna.

Eukalyptus

Nejvíce osvěžující vůně, nic nevyčistí vzduch tolik jako eukalyptus! Záhadná a sladká zároveň, vůně eukalyptu je ta pravá vůně čistoty. Vyberte si eukalyptus a zažívejte pocit čistoty každý den. Použijte Bref Blue Activ Eucalyptus pokud chcete zažít čerstvou vůni, která bude osvěžovat vaši toaletu po celé týdny. Eukalyptus se velmi dobře hodí do moderních a bílých koupelen.

Eukalyptový olej.

Levandule

Jedna z nejvíce dynamických a relaxačních vůní, levandule, je dokonalá vůně pro uvolnění stresu a načerpání energie po rušném dni. Tato bylina byla po staletí užívána pro všemožné medicínské účely, jako je například zmírnění úzkostí, léčba nespavosti a depresí. Je to skvělá vůně, kterou je vhodné se obklopit pro pocit klidu a uvolnění. Je krásné mít na stole čerstvě utrženou levanduli, ale existuje také spoustu jiných snadno použitelných forem, přes svíčky až po mýdla a osvěžovače vzduchu. Výborně se hodí do koupelny v rustikálním stylu s měkkým nábytkem a pastelovými barvami.

Levandule.

Jablka

Vůně jablek je zárukou čerstvosti a zdravého životního stylu, připomíná nám ovocný sad a letní dny. Toto aroma v koupelně vytváří svěží a bdělou atmosféru s nádechem dřeva. Vyvolává pocit regenerace. Jablko je v drogerii hojně používané v mnoha formách, jako jsou například sprchové gely nebo mýdla. Pro ještě lepší efekt umístěte do koupelny misku s nakrájeným jablkem. Vůně jablek se perfektně hodí do světlých interiérů a k dřevěným doplňkům.

Jablka.

Najděte nejlepší vůni do vaší koupelny. Kombinujte ty správné produkty a přírodní vůně, které se perfektně hodí přímo pro vaší koupelnu.